11 روش احوالپرسی عربی به لهجه شامی با پادکست صوتی

11 روش احوالپرسی عربی به لهجه شامی با پادکست صوتی

آموزش زبان عربی به لهجه شامی (لهجه سوری، اردنی، لبنانی، فلسطینی) با پادکست صوتی از بهترین روش های یادگیری مکالمه عربی است و زبان آموزان زیادی در پی آموزش مکالمه لهجه شامی هستند.

مکالمه عربی به لهجه شامی به اندازه عربی مصری کاملاً قابل درک نیست، اما به لطف موسیقی و ترانه های عربی و درام های تلویزیونی روز به روز تأثیرگذاری بیشتری بر مردم دارد.

مصر برنامه های تلویزیون و موسیقی زیادی به لهجه مصری تولید می کند، اما کشورهای عرب زبان شام نیز در فیلم و سریال های عربی و موسیقی عربی دست کمی از مصری ها ندارند.

آموزش آنلاین مکالمه عربی به لهجه شامی

آموزش لهجه شامی از جمله نیازهای علاقمندان به زبان عربی است. ما در سایت تخصصی آموزش زبان عربی «عربیفا» بر آن شدیم تا با تولید محتوا در این زمینه به این نیازها پاسخ بدهیم.

گویش‌های عربی عامیانه شامی عبارتند از:

  • لهجه سوری
  • لهجه لبنانی
  • لهجه اردنی
  • لهجه فلسطینی

از جمله برنامه های سایت آموزشی عربیفا استفاده از امکانات صوتی مثل پادکست عربی آموزش مکالمه عربی است.

پادکست چیست و به چه معنی است؟

اصطلاح پادکست برای مجموعه فایل‌های صوتی که در وب‌ سایت‌ها یا شبکه های اجتماعی عرضه می‌شوند نیز به کار می‌رود. حتی اگر امکان مشترک شدن برای آنها در نظر گرفته نشده باشد.

اصطلاح پادکست گاهی برای مجموعه فایل‌های ویدئویی نیز به کار می‌رود. حتی بسیاری از نرم افزارهای استفاده از پادکست، امکان مشترک شدن سرویس‌های ویدئویی را نیز برای شما فراهم می‌کنند.

آموزش لهجه شامی در مترو تهران

از مهم ترین مزیت های پادکست های صوتی به صرفه جویی در وقت و دسترسی آسان و بدون دردسر به آن در هر شرایطی است.

معمولا شما نیز از ماندن در ترافیک های شلوغ اتوبان همت، چمران، امام علی یا مسیرهای طولانی مترو تهران به ویژه خط 1 از کهریزک تا تجریش یا اتوبوس های بی آر تی خسته شده و ساعت ها بدون هدف سرتان در پیج های اینستاگرام و کانال های تلگرام است تا صرفا وقتی گذرانده باشید.

پادکست های صوتی در چنین مواقعی از اتلاف وقت شما جلوگیری می کنند و شما می توانید بدون اینکه گردن خود را ساعت ها خمیده نگه داشته و بی هدف در صفحات اینترنت غرق شوید و دچار خستگی چشم و استخوان و … شوید، چشم هایتان را ببندید و به میله قطار یا بی آر تی تکیه دهید (گفتم تکیه به میله؛ چون قطعا جا برای نشستن نیست!!) و در آرامش کامل زبان عربی یاد بگیرید.


پادکست صوتی آموزش احوالپرسی عربی به لهجه شامی

احوالپرسی به لهجه شامی از جمله نیازهای کاربردی زبان آموزان و علاقمندان به یادگیری مکالمه عربی به لهجه شامی (لبنان، سوریه، اردن، فلسطین) است؛ به این پادکست صوتی عربی گوش کنید و کلمات را به خاطر بسپارید:

پخش صوت آموزش احوالپرسی به لهجه شامی (پیشنهادی)


پخش صوت از اسپاتیفای (نیاز به vpn)

آموزش لهجه شامی با پادکست های عربیفا

امیدوارم از آموزش امروز مکالمه به لهجه شامی که توسط عربیفا تهیه و منتشر می شود لذت ببرید.

امتیاز شما به این مقاله
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید